TIP BAYRAMI MESAJI

En zor durumlarda zaman mekan demeden, mesai mefhumu gözetmeden yardımımıza koşan, derdimizle dertlenen sağlık çalışanlarımız yaşamın her döneminde kutsal bir görev ifa etmektedir.
Sağlığın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladığımız pandemi sürecinde en büyük görev hiç şüphesiz ki sağlık çalışanlarımıza düştü. Biz dışarıya çıkmaya dahi tedirgin olurken doktorlarımızdan ambulans şoförlerine, hemşirelerden hastabakıcılara kadar sağlık ekibimiz bir vatandaşımıza daha can olma adına gece gündüz demeden emek verdi, ilk günkü kararlılıkla çalışmalarını sürdürüyorlar. Vatandaşlara evde kalma uyarısı verilirken sağlık ekibimiz hastanelerde virüsle iç içe ağır risk altında bizler için çalışıyor. Ülkemizin dört bir yanında özveriyle çalışan tüm sağlık ekiplerimize ne kadar teşekkür etsek az.
Bu duygu ve düşüncelerle; ''başta doktorlarımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Ahmet KILIÇASLAN
Belediye Başkanı
Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'Tüm Sağlık Çalşanların 14Mart TIp Bayramını Tebrik Ediyorum DURAĞAN BELEDİYESİ Ahmet KILIÇASLAN Belediye Başkanı' görseli olabilir
© 2017 Durağan Belediye Başkanlığı

Please publish modules in offcanvas position.