“RAMAZAN-I ŞERİFİMİZ HAYIRLI VE MÜBAREK OLSUN”

Belediye Başkanımız Ahmet Kılıçaslan, Ramazan Ayı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 Başkanımız Ahmet Kılıçaslan, On Bir Ayın Sultanı Ramazan’a kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek mesajının devamında şu sözlerle sürdürdü; “Bereketin, bolluğun, yardımlaşma ve paylaşmanın yoğun şekilde yaşandığı, derin bir manevi iklimini teneffüs edeceğimiz bir Ramazan Ayı’na daha milletçe kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz.


İnşallah ilk orucumuzu Cumartesi günü tutmaya başlayacağız. Tutacağımız oruç da, yapacağımız ibadetler de, dua ve niyazlarımız da Yüce Rabbimizin rızasını kazanmayı dileyelim.
Güzelliklerle dolu olan bu rahmet ve mağfiret ayında kalplerimizden sevgiyi, sofralarımızdan bereketi, evlerimizden huzur ve saadeti eksik etmemesini, millet olarak birlik ve beraberliğimizin daim olmasını Yüce Rabbimizden niyaz ediyorum.


Rahmet kapılarının ardına kadar açıldığı bu mübarek ay vesilesi ile Durağan'lı hemşerilerimiz olmak üzere tüm İslam Âleminin Ramazan-ı Şerifini en kalbi duygularımla kutluyor, bu mübarek ayın ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”

 

Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'Hoşgeldin Ya Sehri Ramazan amaza "Onbir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif'ir tüm İslam alemine sağlık, bereket ve huzur getirmesini dilerim." DURAGAN Ahmet KILIÇASLAN Belediye Başkanı' görseli olabilir

© 2017 Durağan Belediye Başkanlığı

Please publish modules in offcanvas position.