BAŞKANIMIZIN BAYRAM MESAJI

Başkanımız Ahmet Kılıçaslan'ın,  Ramazan Bayramı  dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Bir 1 kişi, ayakta ve şunu diyen bir yazı 'BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN Ahmet KILIÇASLAN Belediye Başkanı 00E DURAĞAN BELEDİYESİ 1955' görseli olabilir
 
Birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, toplumsal barışın daha da güçlenmesine, küskünlerin barışmasına, sosyal dayanışmanın, sevgi, saygı ve hoşgörü anlayışının zirveye ulaşmasına yaptığı katkıları dolayısıyla, fert ve toplum hayatımızda özel bir yere sahip, müstesna günlerimizden birisi olan Ramazan Bayramına, milletçe, huzur ve güven ortamı içinde ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.
 
Bayramlar, milli ve dini duygular, inançlar, örf ve adetler ile bütünleşerek sevgi, saygı, kardeşlik ve paylaşmanın, sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel şekilde yaşandığı günler olması nedeniyle toplumsal yönden ayrı bir önem taşımaktadır.
 
Unutmamalıyız ki; bu güzel bayramı, bugün ülkemizde huzur içerisinde yaşayabilmemizi, mukaddes değerleri uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz. Bu vesileyle, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi şükran ve minnetle yâd ediyorum.
 
Bu duygu ve düşüncelerle;Durağan'lı hemşehrilerimin, aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutluyor, Ramazan Bayramının tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

 

© 2017 Durağan Belediye Başkanlığı

Please publish modules in offcanvas position.