AK Parti Milletvekili Adaylarımız Sn.Dr. Nazım Maviş, Sn.Seyit Ali Çetin’in katılımlarıyla; Başkanımız Ahmet Kılıçaslan, İlçe Başkanımız Hasan Yıldırım, İl Genel Meclis Üyelerimiz Mahmut Yurtseven, Yılmaz Şahin, Belediye Meclis Üyelerimiz ve AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte #Aşağıalınca köyünde gurbetten gelen hemşehrilerimizin ve köylülerimizin #RamazanBayramı’nı tebrik etti.
![342067297 1387578192079802 2993084434007613105 n](/images/HABERLER/2016/0103/342067297_1387578192079802_2993084434007613105_n.jpg)