BAŞKANIMIZIN YENİ YIL MESAJI

Yeni bir yıla daha girmenin mutluluk ve heyecanını Durağan’lı hemşehrilerimizle birlikte yaşıyoruz. 2018 yılı içerisinde, hemşehrilerimize hizmetin en iyisini sunmak için yoğun bir çaba gösterdik. İnsanlarımızın yaşam standardını yükseltmek, karşılaştıkları sorunları ortadan kaldırmak amacıyla hizmetlerimizde katılımcı bir anlayış sergiledik. 

 

baskan2019yilbasimesaji

2018 yılında ilçemizin öncelikli ve önemli sorunlarının tespitini yaparak vatandaşlarımızın günlük hayatını kolaylaştıracak her alanda çözümler geliştirmeye çalıştık. Durağan’da önemli yatırımlara hep birlikte imza attık. Altyapı, İmar, İçme Suyu, Katı Atık Arıtma Tesisi (Çöp), Yeni araçların alınması, Üst Yapı, Sosyal Tesislerin kullanabilir hale gelmesi, hükümetimizin yatırımları gibi birçok alanda çalışmalar yaptık. 
Yeni yılda ilçemizi her yönden daha ileriye götürmenin heyecanı ve gayreti içinde olacağız. Durağan’ın gelişmesi, modern ve yaşanılabilir bir ilçe olması yolunda değerli halkımız ile el ele güzel ilçemizin geleceği için çalışacağız. Durağan’lı hemşehrilerimize layık olduğu hizmetleri sunacağız. Durağan’lı hemşehrilerimizin, ilçemizde görev yapan sivil, asker, tüm kamu personelinin, özel sektör çalışanlarının ve basın mensuplarının yeni yılını tebrik ederim. Yeni takvim yılının insanlık âlemine, İslam âlemine, milletimize, ülkemize, barış, kardeşlik, sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini Yüce Allah’tan temenni ederim.

© 2017 Durağan Belediye Başkanlığı

Please publish modules in offcanvas position.