BAŞKANIMIZ KOLTUĞUNU AHMED ERAY’A DEVRETTİ

 
 Belediye Başkanımız Ahmet Kılıçaslan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında başkanlık koltuğunu Şehit Kadirler Ortaokulu öğrencisi Ahmed Eray Hafif’e devretti.
Belediye Başkanımız Ahmet Kılıçaslan; "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğumuzu geleceğin teminatı çocuklara bıraktık.  Küçük Hanımlar, Küçük Beyler! Sizler Hepiniz Geleeğicn Bir Gülü, Yıldızı, Bir Mutluluk Pırıltılarısınız. Sizler ülkemizin umudu, barışın, sevginin, umudun ve kardeşliğin temsilcilerisiniz. Sizlerin yüreklerinde o sonsuz sevgi bir çığ gibi büyüyerek, tüm insanlar arasında sevginin, saygının ve hoşgörünün temellerini oluşturacak. Sizlere yaşanacak bir ülke, şehir bırakmak, yarının Türkiye’sine sizleri hazırlamak ise bizlerin görevidir. Sizler aklın ve bilimin ışığında ilerleyecek, Atatürk İlke ve İnkılaplarına, Cumhuriyete ve demokrasiye sahip çıkacaksınız. Geleceğin büyükleri çocukların, daha iyi şartlarda yetişmeleri için üzerlerine düşen sorumlulukları yerine getirmek için yoğun çaba gösteriyoruz. Kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, idareci, öğretmen ve öğrencilerimize başarılar dilerim.dedi.
 
Bir 2 kişi ve oturan insanlar görseli olabilir
 
Bir 4 kişi, oturan insanlar, ayakta duran insanlar, ofis, iç mekan ve şunu diyen bir yazı 'en "Vatanın Görevini ok seven yapandı Kattr' görseli olabilir
 
Bir 3 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir
 
Bir 1 kişi, oturuyor ve iç mekan görseli olabilir
© 2017 Durağan Belediye Başkanlığı

Please publish modules in offcanvas position.