“KAPANMA SÜRESİNCE HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK”

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Bakanlar Kurulu Toplantısı sonrası yaptığı açıklamayla; 29 Nisan 2021 Perşembe akşamı saat 19.00’da başlayan ve 17 Mayıs 2021 Pazartesi sabah 05.00’e kadar sürecek olan 17 günlük tam kapanma başladı.
Bir 1 kişi görseli olabilir
 
Kararla ilgili açıklamada bulunan Belediye Başkanımız Ahmet Kılıçaslan, kapanma süresinde belediye olarak faaliyetlerin devam edeceğini ve vatandaşların her an yanında olacaklarını ifade etti.
Belediye Başkanımız Ahmet Kılıçaslan, 17 günlük tam kapanma süresince belediye ekiplerinin görev başında olacağını ifade ederek; “Durağan Belediyesi olarak tüm birimlerimizle ilçe halkımızın yanında olacağız ve hizmetlerimiz devam edecek. Bu süreci de el birliği ile atlatıp, 17 gün sonra yeniden daha sağlıklı bir sürece başlamayı ümit ediyoruz.” dedi.
-Hizmete, 7/24 Devam Edilecek-
Salgının atlatılması için her bireye görev düştüğünü ifade eden Belediye Başkanımız Ahmet Kılıçaslan, şunları söyledi:
“Vaka sayılarındaki ciddi artış, hükümetimizi daha sert tedbirler almak durumunda bıraktı. Milletimizin sağlığı için alınmış olan bu karar gereği, 17 günlük tam kapanma uygulanarak salgının kontrol altına alınması için mücadele verilecek. Bu süreçte genelgelerle belirlenmiş bazı alanlar hariç her yer kapalı olacak ve herkes evlerinde virüsle mücadelesini sürdürecek. Bu durumun bir panik havası oluşturmadan, sükunetle tamamlanmasını ümit ediyoruz. İlçe halkımıza bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her an yanlarında olduğumuzu hatırlatmak istiyorum. Tam kapanma sürecinde Çözüm Merkezimiz, Temizlik, Zabıta ve Fen İşleri Müdürlüğümüz başta olmak üzere tüm birimlerimizle vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. İnşallah 17 günün sonunda daha sağlıklı bir sürece hep birlikte girmiş olacağız.”
Vatandaşlar ayrıca, kapanma süresince Durağan Belediyesi’ne ait ALO 153 numaralı telefondan istek ve şikâyetlerini görevlilere iletebilecekler.
© 2017 Durağan Belediye Başkanlığı

Please publish modules in offcanvas position.