15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

 
Belediye Başkanımız Ahmet KILIÇASLAN, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” dolayısıyla mesaj yayımladı.
 
Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı '15 TEMMUZ TÜRKİYE GEÇİLME n DURAĞAN BELEDİYESİ 150 TEMMUZ M KUTLU OLSUN MilletEğilmeg Eğilmez Türkiye Yenilmez Ahmet KILIÇASLAN Belediye Başkanı' görseli olabilir
 
Başkanımız Ahmet Kılıçaslan, mesajında şu ifadelere yer verdi; “15 Temmuz 2016’da, ülkemiz, hain bir darbe girişimiyle karşı karşıya kalmıştır. Ülkemizin hemen hemen her kurumuna sızmış FETÖ mensubu teröristlere, o gece Milletimiz, unutamayacakları bir ders vermiştir. Çanakkale ruhunun âdeta yeniden canlandığı ve Aziz Türk Milleti’nin bir kahramanlık hikâyesi olan 15 Temmuz, Türk Milleti’nin hiçbir zaman boyun eğmediğinin ve hiçbir zaman da eğmeyeceğinin göstergesidir.
Şanlı tarihi boyunca bağımsız ve hür yaşamış bir büyük milletin mensupları olarak vatan sevgisi bizler için her zaman, her şeyden önce gelmiştir. 15 Temmuz gecesi bizleri bölmeyi ve parçalamayı başaracaklarını sanan eli kanlı terör örgütü mensupları, ellerinde silahlar ile masum insanlarımızı hedef alarak emellerine ulaşacaklarını sansalar da, Aziz Türk Milleti elinde Şanlı Bayrağımız ve dillerinde dua ile o hainlere gereken cevabı vermiştir.
Bu vesileyle tüm 15 Temmuz şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize ise şükranlarımı sunuyorum. Cenabı Allah, bizlere bir daha 15 Temmuz gibi bir ihanet girişimi yaşatmasın.” şeklinde konuştu.
© 2017 Durağan Belediye Başkanlığı

Please publish modules in offcanvas position.