BAŞKANIMIZIN KURBAN BAYRAMI MESAJI

 
Belediye Başkanımız Necmettin Ermiş, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Başkanımız, mesajında şu ifadelere yer verdi: Kurban Bayramı'nın huzur ve bereketini bir kez daha yaşamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mübarek günlerde, birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmek için dualarımızı ediyor, sevgi ve kardeşlik bağlarımızı pekiştiriyoruz. Bayramlar, toplumumuzun bir araya gelerek sevinçleri paylaştığı, yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyeye çıktığı özel zamanlardır. Kurban Bayramı da sevgi, saygı ve paylaşma duygularını güçlendirirken, aynı zamanda insani ve dini değerlerimizi hatırlamamıza vesile olur.
Tüm Müslüman kardeşlerimize hayırlı ve bereketli bir bayram diliyorum. Kurbanlarınızın kabul olmasını, dualarınızın ve ibadetlerinizin makbul olmasını temenni ediyorum.
Belediyemiz olarak siz değerli vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz. Bayram boyunca hizmetlerimizle ihtiyaçlarınızı karşılamak için gece gündüz çalışacağız.
Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Kurban Bayramımızın ülkemize ve dünyaya huzur ve barış getirmesi temennisiyle, hemşerilerimin Kurban Bayramını içtenlikle kutlar, sağlık, mutluluk dileklerimle, selam, sevgi ve saygılarımı sunarım.”
 
 417453590 8118022541564406 1367329074886479567 n
© 2017 Durağan Belediye Başkanlığı

Please publish modules in offcanvas position.